Subscribe to Updates

    Get the latest creative news from FooBar about art, design and business.

    What's Hot

    Намалява консумацията на бира – трудни времена за производителите на хмел

    ноември 28, 2024

    Асен Блатечки се ожени за любимата си Елеонора

    ноември 28, 2024

    Почина евреинът, обесил нациста Адолф Айхман

    ноември 28, 2024
    Facebook Twitter Instagram
    Facebook Twitter Instagram Vimeo
    Radio Energy Radio Energy
    Реклама Login
    • Бизнес

      Пълна лудост! Колко пари погълна Черния петък

      ноември 28, 2024

      Край на дизела и бензина! Голяма държава обяви най-радикалната промяна с колите

      ноември 28, 2024

      Най-чаканата новина! Мобилните оператори отстъпиха за неустойките

      ноември 28, 2024

      Първа жертва на сушата. Любима напитка става златна

      ноември 28, 2024

      Повторното вземане на 315 проби от стопанствата с установено огнище на чума приключи

      ноември 28, 2024
    • Авто

      Практичност и мощ: BMW M3 Touring с над 850 к.с. след намесата на Manhart

      ноември 28, 2024

      Huawei представи свръхлуксозна лимузина под новата си марка

      ноември 28, 2024

      Огромен пожар в изпитателен център на General Motors

      ноември 28, 2024

      Знаете ли колко харчат клиентите на Bugatti за допълнителни екстри?

      ноември 28, 2024

      Изтекоха снимки на най-голямата автомобилна колекция в света

      ноември 28, 2024
    • Свят

      На територията на Украйна е обявена тревога за ракетна атака

      ноември 28, 2024

      ISW: Русия призна, че ползва наказателни щурмови групи в Украйна

      ноември 28, 2024

      Михаил Ковалчук: Създадохме „Орешник“ благодарение на материалите, с които разполага Русия

      ноември 28, 2024

      Вашингтон призова Украйна да понижи минималната възраст за военна мобилизация на 18 години

      ноември 28, 2024

      Професор от Чикаго: Байдън иска Украйна да загуби при Тръмп, но поражението може да е факт по-рано

      ноември 28, 2024
    • Здраве

      Намалява консумацията на бира – трудни времена за производителите на хмел

      ноември 28, 2024

      Асен Блатечки се ожени за любимата си Елеонора

      ноември 28, 2024

      Почина евреинът, обесил нациста Адолф Айхман

      ноември 28, 2024

      “Игри на волята”: Номинираха за изгонване актьора Станислав

      ноември 28, 2024

      Един от най-ярките образи в Къщата – Ивонне, напусна Big Brother

      ноември 28, 2024
    • Спорт

      Лудогорец мечтае във вечния град срещу лидера в Лига Европа

      ноември 28, 2024

      Арне Слот: Тази победа е по-специална от другите

      ноември 28, 2024

      Анчелоти: Този мач не бе решаващ, целта ни е да бъдем в топ 24

      ноември 28, 2024

      Спортът по ТВ в четвъртък (28 ноември)

      ноември 28, 2024

      Всички резултати и голмасйтори в Шампионската лига

      ноември 28, 2024
    Radio Energy Radio Energy
    Home»Бизнес»А1 с четири престижни награди за комуникации и подкрепата на хората
    Бизнес

    А1 с четири престижни награди за комуникации и подкрепата на хората

    Мария МариноваBy Мария Маринованоември 28, 2024Няма коментари3 Mins Read
    Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr WhatsApp VKontakte Email
    А1-с-четири-престижни-награди-за-комуникации-и-подкрепата-на-хората
    Share
    Facebook Twitter LinkedIn Pinterest Email

    А1 беше отличена с четири награди от два престижни конкурса – Националните награди „Вдъхновяващи постижения за многообразие, равнопоставеност и приобщаване“ на СЖББ и Годишните награди за най-високи постижения в маркетинговите комуникации, организирани от БАР. Признанията подчертават приноса на компанията в създаването на женска общност, развитието на младите таланти, подкрепата за устойчиво развитие на обществото и интегрираните маркетингови комуникации.

    По време на церемонията на годишните награди на Съвета на жените в бизнеса в България (СЖББ) най-високото отличие в категория „Вдъхновяваща инициатива за овластяване на следващото поколение жени таланти в бизнеса“ беше присъдено за A1FemCircle. Инициативата обединява дамите в компанията в устойчива и подкрепяща общност, насърчавайки тяхното професионално и личностно развитие. Отличието е признание за усилията на компанията да бъде пример за организация, оценяваща индивидуалността, разнообразието и равните възможности, където всеки член на екипа допринася в създаването на цветната работна култура чрез своите лични качества и професионална експертиза.

    Журито в конкурса на СЖББ оцени високо и цялостната подкрепа от А1 за младежите в сферата на технологиите в категорията „Вдъхновяваща инициатива за интеграция на младите хора и реализиране на потенциала им в България“. Програмата за развитие на младите таланти включва различни инициативи, сред които A1 STEMfem Junior – пилотен проект за вдъхновяване на младите момичета в технологичния свят, A1 Tech Talents – първия клас в специалност „Телекомуникационни технологии“ в партньорство с ВУТП, както и стажантските и практикантските програми, предоставящи реална работна среда за развитие на професионални умения и реализация в бизнеса.

    Националните награди на СЖББ отличават най-значимите постижения на организации, които работят активно за многообразие, равнопоставеност и приобщаване в обществото и бизнеса. В тазгодишното трето издание на конкурса участваха 40 проекта, които се съревноваваха в четири категории.


    Във вечерта на наградите постиженията на А1 се отличиха и в деветото издание на BAAwards, организирани от Българската асоциация на рекламодателите.

    В категория „Кампания, свързана с пускане на нов продукт на пазара“ популярната кампания от изминалите летни месеци – „Много неща не можеш да предвидиш. Роуминга от А1 можеш“ демонстрира значителни успехи. Благодарение на добрата комуникация и изгодните тарифни условия за пътуващите извън България бяха постигнати 1180% ръст на новите роуминг активации спрямо активациите през същия период на миналата година и над 100% увеличение на абонатите, използвали мобилни данни извън ЕС. Кампанията с обичания актьор Ненчо Балабанов спечели симпатиите на журито и получи бронзовото отличие.

    Бронз получи и коледната дарителска кампания „Свързва ни доброто: Дари за децата, А1 ще удвои“. Кампанията за дарения през Моят А1 затвърди позицията на телекома като социално отговорна компания, като телевизионната реклама регистрира 90% положително възприемане от аудиторията. Благодарение на кампанията бяха събрани 150 000 лева, с които беше напълно обновено детското отделение в МБАЛ „Ботевград“.

    В момента е в ход третото издание на дарителската инициатива в Моят А1, чрез което всеки частен клиент на компанията може да допринесе за по-доброто детско здравеопазване с дарение в Моят А1 до 31 декември. След края на кампанията А1 ще удвои дарената от клиентите сума за постигане на двойно по-голяма положителна промяна в детско отделение у нас. Двете кандидатури на А1 успяха да спечелят оценките на журито със своите иновативни комуникационни подходи. Тази година в конкурса бяха получени близо 50 заявки.

    Получените отличия затвърждават ангажимента на А1 към създаване на подкрепяща среда за хората вътре и извън компанията, демонстрират лидерското място по отношение на дейности, свързани със социалното въздействие, но не на последно място показват иновативния маркетингов подход на телекома.


    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr WhatsApp Email
    Previous Article58,6 млн. лева за малките земеделски стопани
    Next Article Даниела Бобева: Има голям риск от фискална криза! Три са причините за това фискът да е в такова състояние
    Мария Маринова
    • Website

    Related Posts

    Пълна лудост! Колко пари погълна Черния петък

    ноември 28, 2024

    Край на дизела и бензина! Голяма държава обяви най-радикалната промяна с колите

    ноември 28, 2024

    Най-чаканата новина! Мобилните оператори отстъпиха за неустойките

    ноември 28, 2024

    Първа жертва на сушата. Любима напитка става златна

    ноември 28, 2024
    Ad

    Най-нови

    • Намалява консумацията на бира – трудни времена за производителите на хмел
    • Асен Блатечки се ожени за любимата си Елеонора
    • Почина евреинът, обесил нациста Адолф Айхман
    • “Игри на волята”: Номинираха за изгонване актьора Станислав
    • Пълна лудост! Колко пари погълна Черния петък
    • Facebook
    • Twitter
    • Pinterest
    • Instagram
    • YouTube
    • Vimeo
    Facebook Twitter Instagram Pinterest
    • Бизнес
    • Авто
    • Свят
    • Здраве
    • Спорт
    © 2025 Radio Energy. Всички права запазени.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.

    Sign In or Register

    Welcome Back!

    Login to your account below.

    Lost password?