Изработка и поддръжка на сайтове и други дейности в областта на ИТ
тел: 0884174616
ел. адрес: alpro@abv.bg

Домакинска загуба срещу последния попречи на "Юнайтед" да се върне на върха

Манчестър юнайтед“ допусна изненадваща домакинска загуба срещу последния „Шефийлд юнайтед“. Воденият от Оле Гунар Солскяр отбор отстъпи с 1:2.

Кийн Брайън даде преднина за гостите в 23-ата минута. В средата на второто полувреме Хари Магуайър изравни след удар с глава, но десет минути по-късно Оливър Бърк отново изведе „Шефийлд“ напред.

„Манчестър юнайтед“ остава втори с точка зад градския си съперник „Сити“. Това беше четвърта загуба за отбора през сезона във Висшата лига, като и четирите са на „Олд Трафорд“.

С победата „Шефийлд“ подхрани надеждите си за спасение. Съставът вече има осем точки, но продължава да е далеч от зоната за оставане в елита на английския футбол, като е на десет зад 17-ия „Брайтън“.