Днес

"Всички емоции само в една минута": запалянкото, който привлече вниманието на УЕФА

Да спечелиш срещу световния шампион е постижение. Да го отстраниш, след като си изоставал с два гола минути преди края, е забележително.

Във вторник на Евро 2020 имаше незабравима вечер, в която емоциите се променяха за минути.

Привърженик на Швейцария попадна в центъра на вниманието след зрелищния мач, с който отборът му преодоля световния шампион Франция. В 90-ата минута, когато резултатът беше 3:2 в полза на „петлите“, камерите уловиха разочарования запалянко. Секунди по-късно той отново беше показан, но в коренно различно състояние – вече гол до кръста и бурно празнуващ изравнителния гол на Швейцария.

„Всички емоции само в една минута“, написаха от УЕФА в „Туитър“, като споделиха видеото.

Кадрите с привърженика на Швейцария бързо се превърнаха в обект на много шеги и колажи в социалните мрежи.